Aktualne oferty pracy

Oferta dla Opiekunki dla 87-letniego Pana Ericha od 07.09.2018 Oferta Wakacyjna!

Podopieczny to 85 letni Pan Erich mieszkający wraz z żoną nie wymagającą opieki i pomagającą w codziennych obowiązkach w miejscowości Aschaffenburg. Pan posiada 3 stopień niepełnosprawności w związku z tym  dom jest przystosowany do jego zmniejszonej sprawności ruchowej. Pan Erich przeszedł niedawno 3 tygodniową rehabilitację po złamaniu kości udowej. Na ten moment nie jest w stanie samodzielnie wstawać i chodzić – korzysta z chodzika. Z czasem jego sprawność ruchowa będzie się polepszać. Wymaga pomocy w utrzymaniu higieny ciała i przy ubieraniu się. Opiekunka będzie odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie i w razie potrzeby wizyty u lekarza / w aptece. W prowadzeniu domu pomaga żona Pana Ericha. Opiekunka powinna być osobą sumienną, empatyczną, sympatyczną i uczciwą z dobrą znajomością języka niemieckiego.Do dyspozycji opiekunki będzie własny pokój z internetem. Podopieczny jest otwartą, kontaktową osobą, która uwielbia rozmawiać. Po niedawnym złamaniu i pobycie w szpitalu potrzebuje spokoju i wypoczynku w domowym zaciszu.
 

Details

Opiekunka w Bonn z dobrym j. niemieckim 1450 € ☀ Oferta Wakacyjna!

Pani Marlene ma 81 lat i mieszka sama niedaleko Bonn. Podopieczna ma początkowe stadium demencji, Alzheimera, osteoporozę oraz reumatyzm. Orientacja czasowo-przestrzenna ograniczona dlatego potrzebuje Opiekunki cierpliwej i wyrozumiałej. Mimo chorób pani nie ma zaburzonego rytmu snu, spokojnie przesypia noce. Podopieczna stara się być samodzielna jednak wymaga drobnego wsparcia w higienie ciała i przy ubieraniu wynikające z ograniczenia w poruszaniu ramieniem. Rodzina podopiecznej podaje, że pani jak na swój wiek, jest jeszcze dość sprawna. Czuje się jednak osamotniona i potrzebuje kontaktu. Pani chętnie rozmawia i chodzi na spacery. Jest towarzyska, otwarta lecz przez demencję może potrwać, zanim przyzwyczai się do nowej osoby. Rodzina poszukuje miłej i serdecznej w kontakcie pani, która głównie pomoże w dezorientacji pacjentki. 3x dziennie przychodzi Pflegedienst, który pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych oraz podaje leki. Zakupy robi rodzina.

Opiekunka będzie dodatkowo odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, gotowanie, prasowanie. Do dyspozycji Opiekunki będzie pokój z TV, Internetem, Radio.

Details

Praca z podstawowym niemieckim w Bochum od 30.08.2018

Podopieczny to pan Domenico mieszkający w mieście Bochum. Pan porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i z pomocą pokonuje schody. Mężczyzna korzysta również ze specjalistycznego łóżka. Pan Domenico potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny ciała, ubieraniu się i spożywaniu posiłków. Nie ma jednak problemów z przełykaniem. Może wymagać wsparcia w nocy. Opiekunka będzie dodatkowo odpowiedzialna za pranie i prasowanie. Wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego. Pan Domenico jest osobą ciepłą, przyjaźnie nastawioną do otoczenia i mało kłopotliwą. Lubi rozmawiać.

Details

Oferta pracy w Opiece z dobrym niemieckim od 01.09.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Pani Emma mieszka sama w miejscowości Remshalden. Na wyposażeniu domu jest specjalistyczne łóżko, chodzik oraz wózek inwalidzki, które mają za zadanie ułatwić komfort poruszania się. Podopieczna wymaga drobnego wsparcia w higienie osobistej i ubieraniu się. Posiłki spożywa samodzielnie. Sporadycznie zdarza się konieczność wsparcia pani w nocy. Opiekunka będzie odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie. W razie potrzeby będzie również towarzyszyła w drodze do lekarza. Wyjścia do apteki. Do swojej dyspozycji Opiekunka będzie mieć swój pokój z internetem.

Details

Pomoc dla 87-letniego Pana od 01.09.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

87 letni Pan Erhard mieszka wraz z partnerką nie wymagającą opieki. Podopieczny z racji wieku korzysta z laski lub chodzika. Podopieczny wymaga jedynie wsparcia w higienie osobistej. Je i ubiera się samodzielnie. Opiekunka powinna znać język niemiecki minimum na poziomie komunikatywnym. Mile widziane prawo jazdy ponieważ na zleceniu do dyspozycji Opiekunki jest możliwość korzystania z samochodu. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z łazienką, radiem i telewizją.

 

Details

Praca w Opiece przy 90-letniej Pani od 15.09.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Podopieczna to 90 letnia Pani Anita mieszka sama w miejscowości Wissen. Orientacja czasowo-przestrzenna momentami zaburzona z powodu początkowej demencji. Mieszkanie jest w pełni przystosowane do niepełnosprawności podopiecznej. Pani korzysta z chodzika oraz występuje częściowe nietrzymanie moczu – pieluchomajtki. Sporadycznie może się zdarzyć konieczność wsparcia Pani w nocy. Posiłki należy przygotowywać samodzielnie, bez gotowych produktów. Nie spożywa mięsa – opiekunka powinna zwracać na to szczególną uwagę. Osoba będzie dodatkowo odpowiedzialna w razie potrzeby za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie. Pani Anita chętnie ogląda telewizję, jest trochę uparta, nie przyjmuje pomocy bez przekonywania, jest osobą towarzyską. Opiekunka powinna być w stanie w przeciągu kilku dni przyswoić sobie strukturę dnia oraz pielęgnację i ubieranie osoby.

Details

Jesienna oferta wyjazdu na 2 miesiące od 07.09.2018

Podopieczna to pani mieszkająca w miejscowości Warendorf. Pani porusza się za pomocą chodzika, laski i wózka inwalidzkiego. Pani potrzebuje wsparcia w utrzymaniu higieny ciała i ubieraniu się. Posiłki spożywa za to samodzielnie. Może wymagać wsparcia w nocy. Opiekunka będzie odpowiedzialna za sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie i prasowanie. Będzie towarzyszyć podopiecznej w wizytach u lekarza, dlatego powinna posiadać prawo jazdy. Rodzina poszukuje miłej i ciepłej osoby z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego skłonną do dłuższego pobytu. Pani chętnie czyta i ogląda telewizję. Jest otwartą osobą z dominującą osobowością. Jest psychicznie bardzo sprawna.

Details

Opiekunka z podstawowym j. niemieckim od 28.10.2018

Pani Herta wymagające opieki mieszka w miejscowości Frechen. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego i pieluchomajtek. Ubiera się i je samodzielnie. Potrzebuje wsparcia w higienie ciała. Jest spokojna, stara się być jak najbardziej samodzielna. Interesuje się ogrodem, kwiatami. W domu jest kot. Opieka nad nim nie spoczywa na opiekunce. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z internetem i telefonem. Osoba będzie dodatkowo odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, gotowanie, prasowanie itp. Opiekunka powinna przede wszystkim mieć doświadczenie w opiece oraz lubić zwierzęta i umieć gotować.

Details

Oferta wyjazdu na 2 miesiące od 25.08.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Pani Katharina mieszka samotnie. Korzysta z chodzika oraz wózka inwalidzki. Wymaga wsparcia w higienie osobistej i ubieraniu się. Część zabiegów pielęgnacyjnych wykonuje sama. Posiłki spożywa samodzielnie. Sporadycznie wymaga wsparcia w nocy. Do swojej dyspozycji będzie pokój z Internetem, TV.

Details

Oferta pracy w opiece od 1 września 2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Pani Margret mieszka sama w Hamburgu. Korzysta z chodzika. Wymaga wsparcia w higienie osobistej i ubieraniu się. Posiłki spożywa samodzielnie. Zdarza się konieczność wsparcia pani 1-2 razy w nocy. Do swojej dyspozycji Opiekuna będzie miała pokój z Internetem, TV i telefonem. Osoba do opieki jest miła, serdeczna, przyjazna.

Details

Oferta dla Opiekunki dla 77-letniego Pana od 01.09.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Pan Andreas mieszka wraz z żoną nie wymagającą opieki.
Korzysta z: wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne, chodzik
Wymaga pełnej pomocy w higienie ciała i przy ubieraniu i wsparcia podczas jedzenia. Nie wymaga nocnej opieki, śpi spokojnie.
Opiekunka będzie dodatkowo odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie
Raz w tygodniu do pomocy przychodzi sprzątaczka.
Opiekunka powinna być osobą sumienną, empatyczną, sympatyczną i uczciwą.
Pan Andreas jest osobą bardzo spokojną, sympatyczną i taktowną.
 

Details

Oferta dla Opiekunki dla 55-letniej Pani od 01.09.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Podopieczna mieszka samotnie.
Korzysta z: chodzik dotychczas, po powrocie ze szpitala raczej wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko
Wymaga pomocy w higienie osobistej i przy ubieraniu. Je samodzielnie.
Pani nie wymaga wsparcia w nocy. Jest to osoba spokojna.
Osoba będzie odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie itp. W razie potrzeby również będzie towarzyszyła w drodze do lekarza.
Pani obecnie jest w domu opieki.
 

Details

ОПЕРАТОР МАШИН

Безкоштовний проїзд з:  Битом, Хожув, Глівіце, Пекари Шльонське, Руда Шльонська, Сємяновіце, Свєнтохлівіце, Тарновське Гури  та Забже. Допомагаємо в оформленні документів і пошуці житла.

Details

Працівник складу

Робочий на посаді працівник складу несе відповідальність за постачання комплектуючих на продукційні лінії. Робота на автопогрузчику під час обслуговування та логістики товарів (процес подачі сировини та інших товарів  від постачальників на виробництво, функціонування сфери обігу продукції,  управління товарними запасами, створення інфраструктури руху товару) , які приходять та виходять з виробництва, а також завантаження та розвантаження вантажівок.

Details