Doradztwo personalne

Warto nam zaufać

Doradztwo personalne

Dzięki współpracy z naszą agencją mają Państwo możliwość w szybki i profesjonalny sposób rozwinąć lub pozyskać wartościowego pracownika. Wspomagamy naszego Klienta w dogłębnym dopracowaniu jego oczekiwań. Doradztwo personalne to między innymi sprecyzowanie zakresu odpowiedzialności, decyzyjności, podległości oraz wskaźników (KPIs – ang. Key Performance Indicators ) pozwala na określenie wymaganego profilu kompetencji i predyspozycji.

Wysoko wyspecjalizowana kadra naszego zespołu wspomaga Klienta w określeniu potencjału zatrudnionych pracowników. Określeniu potencjału może zostać poddany pojedynczy pracownik jak i cały zespół. Wspomagamy również w rozmowach feedback’owych (udzielanie informacji zwrotnych): zarówno w przeprowadzaniu jak i we wdrażaniu narzędzia.

Sprawnie przeprowadzany przez A&J Partners proces rekrutacji i selekcji, dokładnie i z należytą starannością weryfikuje kandydatów.

Dzięki 11-sto letniemu doświadczeniu zdobywanemu w branży poprzez działalność doradczą, oferujemy pomoc w znalezieniu specjalistów spełniających wszystkie kryteria zdefiniowane przez pracodawców.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak i również zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników na stanowiska menadżerskie oraz stanowiska specjalistyczne. Realizujemy również kompleksowe projekty pracownicze.

Grono naszych klientów tworzą zarówno pracodawcy jak i osoby chcące określić swoje możliwości zawodowe bądź poszukujące pracy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – wyślij nam zapytanie ofertowe wypełniając formularz poniżej.

Doradztwo personalne A&J Partners

Zakres działań

A&J Partners działa w kilku płaszczyznach, pomagając znaleźć pracowników o szerokich kwalifikacjach

  1. Stanowiska menadżerskie

  2. Stanowiska specjalistyczne

  3. Realizacja kompleksowych projektów pracowniczych

Zapytanie ofertowe dla firm:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Doradztwo personalne