Doradztwo personalne

Warto nam zaufać

Doradztwo personalne

Dzięki współpracy z naszą agencją mają Państwo możliwość w szybki i profesjonalny sposób rozwinąć lub pozyskać wartościowego pracownika. Wspomagamy naszego Klienta w dogłębnym dopracowaniu jego oczekiwań. Doradztwo personalne to między innymi sprecyzowanie zakresu odpowiedzialności, decyzyjności, podległości oraz wskaźników (KPIs – ang. Key Performance Indicators ) pozwala na określenie wymaganego profilu kompetencji i predyspozycji.

Wysoko wyspecjalizowana kadra naszego zespołu wspomaga Klienta w określeniu potencjału zatrudnionych pracowników. Określeniu potencjału może zostać poddany pojedynczy pracownik jak i cały zespół. Wspomagamy również w rozmowach feedback’owych (udzielanie informacji zwrotnych): zarówno w przeprowadzaniu jak i we wdrażaniu narzędzia.

Sprawnie przeprowadzany przez A&J Partners proces rekrutacji i selekcji, dokładnie i z należytą starannością weryfikuje kandydatów.

Dzięki oświadczeniu zdobywanemu w branży poprzez działalność doradczą, oferujemy pomoc w znalezieniu specjalistów spełniających wszystkie kryteria zdefiniowane przez pracodawców.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak i również zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników na stanowiska menadżerskie oraz stanowiska specjalistyczne. Realizujemy również kompleksowe projekty pracownicze.

Grono naszych klientów tworzą zarówno pracodawcy jak i osoby chcące określić swoje możliwości zawodowe bądź poszukujące pracy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – wyślij nam zapytanie ofertowe wypełniając formularz poniżej.

Doradztwo personalne A&J Partners

Zakres działań

A&J Partners działa w kilku płaszczyznach, pomagając znaleźć pracowników o szerokich kwalifikacjach

 1. Stanowiska menadżerskie

 2. Stanowiska specjalistyczne

 3. Realizacja kompleksowych projektów pracowniczych

Zapytanie ofertowe dla firm:

  Formularz zgłoszeniowy:

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania informacji SMS. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli wysłać do Ciebie wiadomość SMS w sprawach pilnych tj. ciekawa oferta pracy bądź ustalenia związane z wyjazdem i zleceniem, informacje o wynagrodzeniu bądź próbach kontaktu telefonicznego.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

  Doradztwo personalne