Doradztwo personalne

Warto nam zaufać

Doradztwo personalne

Dzięki współpracy z naszą agencją mają Państwo możliwość w szybki i profesjonalny sposób rozwinąć lub pozyskać wartościowego pracownika. Wspomagamy naszego Klienta w dogłębnym dopracowaniu jego oczekiwań. Doradztwo personalne to między innymi sprecyzowanie zakresu odpowiedzialności, decyzyjności, podległości oraz wskaźników (KPIs – ang. Key Performance Indicators ) pozwala na określenie wymaganego profilu kompetencji i predyspozycji.

Wysoko wyspecjalizowana kadra naszego zespołu wspomaga Klienta w określeniu potencjału zatrudnionych pracowników. Określeniu potencjału może zostać poddany pojedynczy pracownik jak i cały zespół. Wspomagamy również w rozmowach feedback’owych (udzielanie informacji zwrotnych): zarówno w przeprowadzaniu jak i we wdrażaniu narzędzia.

Sprawnie przeprowadzany przez A&J Partners proces rekrutacji i selekcji, dokładnie i z należytą starannością weryfikuje kandydatów.

Dzięki oświadczeniu zdobywanemu w branży poprzez działalność doradczą, oferujemy pomoc w znalezieniu specjalistów spełniających wszystkie kryteria zdefiniowane przez pracodawców.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak i również zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników na stanowiska menadżerskie oraz stanowiska specjalistyczne. Realizujemy również kompleksowe projekty pracownicze.

Grono naszych klientów tworzą zarówno pracodawcy jak i osoby chcące określić swoje możliwości zawodowe bądź poszukujące pracy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – wyślij nam zapytanie ofertowe wypełniając formularz poniżej.

Doradztwo personalne A&J Partners

Zakres działań

A&J Partners działa w kilku płaszczyznach, pomagając znaleźć pracowników o szerokich kwalifikacjach

  1. Stanowiska menadżerskie

  2. Stanowiska specjalistyczne

  3. Realizacja kompleksowych projektów pracowniczych

Zapytanie ofertowe dla firm:

Potwierdzam zgodność danych zawartych w formularzu z prawdą

Abyśmy mogli poszukiwać dla Ciebie pracy potrzebujemy twoich zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922) przez firmę A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez podmioty związane z firmą A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Jako podmioty powiązane rozumie się spółki firmy a także niemieckich pośredników pracy. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia mi ofert pracy. Wyrażam zgodę na kontakt SMS w celu przedstawienia mi oferty pracy.
Administrator danych informuje, że dane osobowe mają charakter dobrowolny i wykorzystywane są do celów rekrutacyjnych oraz przesyłania informacji marketingowych. Zawsze ma Pani/ Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie danych ze zbioru. Państwa dane będą przetwarzane do czasu aż nie złożą Państwo wniosku o ich usunięcie.

Doradztwo personalne