Kontakt A&J Partners

Rekrutujemy na terenie całego kraju!

 

Sekretariat

tel. 32 395 88 83

rekrutacja@ajpartners.pl

Dział niemiecki

opieka24@ajpartners.pl

przejdź na stronę Opiekunek

Agencja Pracy

A&J Partners

Siedziba a&j partners

ul. Dworcowa 25 II piętro

41-902 BYTOM

Godziny otwarcia:

pon. – pt.  08:00 – 16:00

rekrutacja@ajpartners.pl

32 395 88 83

 

Napisz do nas:

  Formularz zgłoszeniowy:

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania informacji SMS. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli wysłać do Ciebie wiadomość SMS w sprawach pilnych tj. ciekawa oferta pracy bądź ustalenia związane z wyjazdem i zleceniem, informacje o wynagrodzeniu bądź próbach kontaktu telefonicznego.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.