„Grupa A&J Partners to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników w takich dziedzinach jak obsługa kadr, płac, rekrutacja, prawo, czy psychologia. To dzięki silnemu i zgranemu Teamowi nasza Firma jest w stanie zagwarantować  najwyższy poziom obsługi zarówno klienta jak i pracownika. Naszym celem jest łączenie pracy z pasją oraz stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.

Będzie nam niezmiernie miło powitać i Państwa w Naszym Gronie!

Jadwiga Zając – Prezes Zarządu A&J Partners

Rozwijaj się razem z A&J Partners

A&J Partners – swoją działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Naszą Firmę buduje wyłącznie polski kapitał. Na przestrzeli lat staliśmy się jedną z największych na Śląsku Agencji Pracy. Od początku opieramy swoją działalność na bogatym doświadczeniu i zaangażowaniu które wkładamy w każde realizowane przez nas zadanie.

Aby upowszechniać najlepsze praktyki w Agencjach Pracy od 2006 roku jesteśmy członkiem SAZ (Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia)

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i podejmujemy się coraz nowszych wyzwań. Nasza firma rozwija się dynamicznie, obejmując zasięgiem swoich usług coraz to nowe obszary zarówno w kraju jak i za granicą.

jesteśmy z

Jesteśmy z Bytomia

Bytom- miasto pełne pasji, podobnie jak zespół ludzi, który tworzy Firmę A&J Partners.

Nasza główna siedziba mieści się w sercu Bytomia na głównym deptaku przy ulicy Dworcowej 25 na II piętrze. Zapraszamy!

Siedziba a&j partners

Sprawdź jak do nas dotrzeć?

Jeszcze więcej możliwości

Warszawa, ul. Nowogrodzka 31 – biuro 202
wejście od strony ul. Parkingowej
Tel. +48 22 35 007 35
e-mail warszawa@ajpartners.pl

Jesteśmy specjalistami w tym co robimy.

jesteśmy specjalistami A&J Partners

 

 

 

Specjalizujemy się w usługach personalnych oraz księgowych – naszą firmę stworzyliśmy z myślą, aby wspierać przedsiębiorców w zakresie efektywnego wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań w codziennym zarządzaniu Firmą. Działalność swoją skupiamy na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność zatrudnienia i redukujących koszty.

W trosce o rozpowszechnienie najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwie nasz personel wstąpił w poczet Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami – PSZK, które jest  profesjonalną, zawodową i ogólnopolską organizacją   zrzeszającą 12 tysięcy Sympatyków i 1,7 tysiąca Członków: specjalistów, menadżerów i ekspertów zarządzania kapitałem ludzkim z 2 tysięcy organizacji działających na polskim rynku. PSZK jest najbardziej znaną, prestiżową i opiniotwórczą organizacją zawodową HR.

Angażujemy się

strzałka

W DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ :

Nasi specjaliści stale poszerzają swoją wiedzę oraz dzielą się nią w praktycznych poradach i artykułach.

Tworzymy praktyczną bazę KNOW HOW dla naszych współpracowników i partnerów.

strzałka

W WŁASNY ROZWÓJ:

Dbamy o to aby nasza Firma była przyjazna dla współpracowników oraz partnerów. Stale przeprowadzane analizy oraz badania zadowolenia ze współpracy pozawalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Razem tworzymy A&J Partners

strzałka

W POSZERZANIE KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH NASZYCH OPIEKUNÓW:

Wraz z wykwalifikowaną kadrą językową, medyczną oraz psychologiczną prowadzimy comiesięczne bezpłatne cykle szkoleń językowych popartych kursem medycznym dla Opiekunek i Opiekunów planujących podjęcie pracy w Niemczech.

strzałka

W DZIAŁANIA CRS:

W A&J Partners zawsze możesz liczyć na pomoc. Nasza firma angażuje się w akcje w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz w lokalne i ogólnopolskie akcje i kampanie społeczne.