Ponad 13 lat doświadczenia 

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników to proces którym z powodzeniem zajmujemy się od 2005 roku. Posiadamy stale aktualizowaną bazę potencjalnych pracowników dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć dla Państwa najlepszych kandydatów.

 

Włączamy się aktywnie w proces rekrutacji już na samym początku – dzięki czemu pomagamy stworzyć idealny profil kandydata, podpowiadamy na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, co należy wyeksponować w oczekiwaniach.

 

Jesteśmy elastyczni we współpracy – możemy wspólnie ustalić przebieg poszczególnych etapów rekrutacji –dzięki czemu pracodawca może aktywnie włączyć się w elemencie, który będzie go najbardziej interesował.

 

Jesteśmy kompleksowi dzięki współpracy z naszą agencją przede wszystkim oszczędzą Państwo dużo czasu – zajmiemy się kompleksowo wszystkimi etapami rekrutacji: od ogłoszeń, poprzez zaproszenia, rozmowy kwalifikacyjne, aż po przedstawienie profili idealnych, dobranych do Państwa potrzeb kandydatów.

 

Zależy nam na Twoim sukcesie wiadomo, iż dobranie odpowiedniego personelu stanowi często o sukcesie firmy, wiadomo również, iż proces wyszukania i doboru odpowiednich pracowników jest czasochłonny dlatego też służymy Państwu naszą pomocą.

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta – zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

Rekrutacja pracowników

POSTAW NA WSPÓŁPRACĘ Z A&J PARTNERS

Co nas wyróżnia?

  1. Zaangażowanie i entuzjazm

  2. Fachowe doradztwo

  3. Miła i profesjonalna obsługa

  4. Dogodna forma składania zamówień

  5. Ekspresowa realizacja zamówień

  6. Możliwość negocjacji cen

  7. Bliski kontakt z partnerami

Rekrutacja pracowników

Jak wygląda proces współpracy?

I ETAP
Określenie potrzeb Klienta względem poszukiwanego pracownika/ów – ustalenie profilu kandydata, analiza stanowiska (wspólnie z Klientem)

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

II ETAP
Podpisanie umowy

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

III ETAP
Zamieszczenie ogłoszeń w prasie oraz w Internecie, przeszukanie bazy danych A&J Partners

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

IV ETAP
Selekcja aplikacji

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

V ETAP
Kompleksowe rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami – weryfikacja ich kwalifikacji i umiejętności (na życzenie Klienta sprawdzamy poziom znajomości języków obcych, odporność na stres)

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

VI ETAP
Przedstawienie Klientowi 2 – 3 najlepszych kandydatur

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

VII ETAP
Decyzja Klienta

Zapytanie ofertowe dla firm:

Potwierdzam zgodność danych zawartych w formularzu z prawdą

Abyśmy mogli poszukiwać dla Ciebie pracy potrzebujemy twoich zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922) przez firmę A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez podmioty związane z firmą A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Jako podmioty powiązane rozumie się spółki firmy a także niemieckich pośredników pracy. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia mi ofert pracy. Wyrażam zgodę na kontakt SMS w celu przedstawienia mi oferty pracy.
Administrator danych informuje, że dane osobowe mają charakter dobrowolny i wykorzystywane są do celów rekrutacyjnych oraz przesyłania informacji marketingowych. Zawsze ma Pani/ Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie danych ze zbioru. Państwa dane będą przetwarzane do czasu aż nie złożą Państwo wniosku o ich usunięcie.