Ponad 15 lat doświadczenia 

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników to proces którym z powodzeniem zajmujemy się od 2005 roku. Posiadamy stale aktualizowaną bazę potencjalnych pracowników dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć dla Państwa najlepszych kandydatów.

 

Włączamy się aktywnie w proces rekrutacji już na samym początku – dzięki czemu pomagamy stworzyć idealny profil kandydata, podpowiadamy na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, co należy wyeksponować w oczekiwaniach.

 

Jesteśmy elastyczni we współpracy – możemy wspólnie ustalić przebieg poszczególnych etapów rekrutacji –dzięki czemu pracodawca może aktywnie włączyć się w elemencie, który będzie go najbardziej interesował.

 

Jesteśmy kompleksowi dzięki współpracy z naszą agencją przede wszystkim oszczędzą Państwo dużo czasu – zajmiemy się kompleksowo wszystkimi etapami rekrutacji: od ogłoszeń, poprzez zaproszenia, rozmowy kwalifikacyjne, aż po przedstawienie profili idealnych, dobranych do Państwa potrzeb kandydatów.

 

Zależy nam na Twoim sukcesie wiadomo, iż dobranie odpowiedniego personelu stanowi często o sukcesie firmy, wiadomo również, iż proces wyszukania i doboru odpowiednich pracowników jest czasochłonny dlatego też służymy Państwu naszą pomocą.

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta – zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

Rekrutacja pracowników

POSTAW NA WSPÓŁPRACĘ Z A&J PARTNERS

Co nas wyróżnia?

 1. Zaangażowanie i entuzjazm

 2. Fachowe doradztwo

 3. Miła i profesjonalna obsługa

 4. Dogodna forma składania zamówień

 5. Ekspresowa realizacja zamówień

 6. Możliwość negocjacji cen

 7. Bliski kontakt z partnerami

Rekrutacja pracowników

Jak wygląda proces współpracy?

I ETAP
Określenie potrzeb Klienta względem poszukiwanego pracownika/ów – ustalenie profilu kandydata, analiza stanowiska (wspólnie z Klientem)

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

II ETAP
Podpisanie umowy

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

III ETAP
Zamieszczenie ogłoszeń w prasie oraz w Internecie, przeszukanie bazy danych A&J Partners

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

IV ETAP
Selekcja aplikacji

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

V ETAP
Kompleksowe rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami – weryfikacja ich kwalifikacji i umiejętności (na życzenie Klienta sprawdzamy poziom znajomości języków obcych, odporność na stres)

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

VI ETAP
Przedstawienie Klientowi 2 – 3 najlepszych kandydatur

strzałka aj partners - pośrednictwo pracy

VII ETAP
Decyzja Klienta

Zapytanie ofertowe dla firm:

  Formularz zgłoszeniowy:

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania informacji SMS. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli wysłać do Ciebie wiadomość SMS w sprawach pilnych tj. ciekawa oferta pracy bądź ustalenia związane z wyjazdem i zleceniem, informacje o wynagrodzeniu bądź próbach kontaktu telefonicznego.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.