Leasing pracowniczy

Szybka pomoc w niespodziewanych sytuacjach

Leasing pracowniczy to nowoczesny sposób zarządzania personelem. Dzięki zatrudnieniu pracowników tymczasowych nasi Klienci nie ponoszą kosztu naboru i rekrutacji pracowników, a w związku z tym mogą skupić się na swojej podstawowej działalności.

Leasing pracowniczy jest idealny w nagłych przypadkach, które mogą spotkać pracodawcę, takich jak; wypadek, długotrwały urlop, nagłe zwolnienie pracownika, konieczność szybkiego zwiększenia liczby etatów lub poszukiwanie pracowników sezonowych.

Ważne, by w tym przypadku działać szybko, kompleksowo i profesjonalnie – tak, by w możliwie jak najkrótszym czasie znaleźć osoby, które spełnią konkretne kryteria zawodowe.

Dzięki naszej bazie i doskonałej znajomości procesów rekrutacyjnych jesteśmy w stanie szybko odnaleźć potencjalnych kandydatów – pracodawca koncentruje się wtedy tylko na wyborze spełniających jego kryteria osób, nie zaniedbując bieżących spraw firmy.

A&J Partners bierze na siebie odpowiedzialność i przejmuje całość działań związanych z wyszukiwaniem pracy na wszystkich etapach, dzięki czemu pomagamy zaradzić tej niespodziewanej sytuacji.

Czas trwania umowy o pracę tymczasową jest uzależniony od potrzeb Klienta,
możliwość całkowitej rezygnacji lub wymiany pracowników nie spełniających oczekiwań Klienta w krótkim czasie.

Masz zadanie do wykonania, a brakuje ci rąk do pracy?

Potrzebujesz pracownika na zastępstwo?

Niespodziewane odejście pracownika sprawiło, że nie ma kto odbierać telefonów i witać klientów w twojej firmie?

Wszystkie problemy pomożemy Ci błyskawicznie rozwiązać, nie czekaj i skontaktuj się z AJ Partners!

Leasing pracowniczy A&J Partners

Korzyści ze współpracy z A&J Partners:

 1. Optymalizacja kosztów zatrudnienia

 2. Wyeliminowanie kosztów rekrutacji

 3. Wyeliminowanie kosztów selekcji

 4. Obniżenie kosztów obsługi kadrowo-płacowej

 5. Ciągłość i elastyczność w obsadzie stanowisk pracy

 6. Staranny dobór personelu

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy krok po kroku:
 • Nasi specjaliści pomogą ustalić zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych oraz przygotują indywidualną ofertę przygotowaną zgodnie z Państwa potrzebami.

 • Przeprowadzimy proces rekrutacji oraz podpiszemy umowy o pracę.

 • Delegujemy pracowników do Państwa firmy oraz rozliczamy się z nimi.

 • Wystawimy fakturę VAT za całość usługi.

Zapytanie ofertowe dla firm:

  Formularz zgłoszeniowy:

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania informacji SMS. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli wysłać do Ciebie wiadomość SMS w sprawach pilnych tj. ciekawa oferta pracy bądź ustalenia związane z wyjazdem i zleceniem, informacje o wynagrodzeniu bądź próbach kontaktu telefonicznego.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.