Leasing pracowniczy

Szybka pomoc w niespodziewanych sytuacjach

Leasing pracowniczy to nowoczesny sposób zarządzania personelem. Dzięki zatrudnieniu pracowników tymczasowych nasi Klienci nie ponoszą kosztu naboru i rekrutacji pracowników, a w związku z tym mogą skupić się na swojej podstawowej działalności.

Leasing pracowniczy jest idealny w nagłych przypadkach, które mogą spotkać pracodawcę, takich jak; wypadek, długotrwały urlop, nagłe zwolnienie pracownika, konieczność szybkiego zwiększenia liczby etatów lub poszukiwanie pracowników sezonowych.

Ważne, by w tym przypadku działać szybko, kompleksowo i profesjonalnie – tak, by w możliwie jak najkrótszym czasie znaleźć osoby, które spełnią konkretne kryteria zawodowe.

Dzięki naszej bazie i doskonałej znajomości procesów rekrutacyjnych jesteśmy w stanie szybko odnaleźć potencjalnych kandydatów – pracodawca koncentruje się wtedy tylko na wyborze spełniających jego kryteria osób, nie zaniedbując bieżących spraw firmy.

A&J Partners bierze na siebie odpowiedzialność i przejmuje całość działań związanych z wyszukiwaniem pracy na wszystkich etapach, dzięki czemu pomagamy zaradzić tej niespodziewanej sytuacji.

Czas trwania umowy o pracę tymczasową jest uzależniony od potrzeb Klienta,
możliwość całkowitej rezygnacji lub wymiany pracowników nie spełniających oczekiwań Klienta w krótkim czasie.

Masz zadanie do wykonania, a brakuje ci rąk do pracy?

Potrzebujesz pracownika na zastępstwo?

Niespodziewane odejście pracownika sprawiło, że nie ma kto odbierać telefonów i witać klientów w twojej firmie?

Wszystkie problemy pomożemy Ci błyskawicznie rozwiązać, nie czekaj i skontaktuj się z AJ Partners!

Leasing pracowniczy A&J Partners

Korzyści ze współpracy z A&J Partners:

  1. Optymalizacja kosztów zatrudnienia

  2. Wyeliminowanie kosztów rekrutacji

  3. Wyeliminowanie kosztów selekcji

  4. Obniżenie kosztów obsługi kadrowo-płacowej

  5. Ciągłość i elastyczność w obsadzie stanowisk pracy

  6. Staranny dobór personelu

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy krok po kroku:
  • Nasi specjaliści pomogą ustalić zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych oraz przygotują indywidualną ofertę przygotowaną zgodnie z Państwa potrzebami.

  • Przeprowadzimy proces rekrutacji oraz podpiszemy umowy o pracę.

  • Delegujemy pracowników do Państwa firmy oraz rozliczamy się z nimi.

  • Wystawimy fakturę VAT za całość usługi.

Zapytanie ofertowe dla firm:

Potwierdzam zgodność danych zawartych w formularzu z prawdą

Abyśmy mogli poszukiwać dla Ciebie pracy potrzebujemy twoich zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922) przez firmę A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez podmioty związane z firmą A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro. Jako podmioty powiązane rozumie się spółki firmy a także niemieckich pośredników pracy. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia mi ofert pracy. Wyrażam zgodę na kontakt SMS w celu przedstawienia mi oferty pracy.
Administrator danych informuje, że dane osobowe mają charakter dobrowolny i wykorzystywane są do celów rekrutacyjnych oraz przesyłania informacji marketingowych. Zawsze ma Pani/ Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie danych ze zbioru. Państwa dane będą przetwarzane do czasu aż nie złożą Państwo wniosku o ich usunięcie.