1300€ - Praca dla opiekunki dla 82 letniej Pani Theresii od 28.09.2018

Podopieczna to 82 letnia Pani Theresia mieszkająca samotnie w Dortmundzie. Dwa razy dziennie do Pani przychodzi Pielęgniarz, który wydziela i podaje lekarstwa. Podopieczna ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną dlatego ważne jest by pomagać jej w razie problemów. Stara się być przy tym bardzo samodzielną i pracować nad sobą. Raz w tygodniu przychodzi osoba z zewnątrz, która zajmuje się sprzątaniem całego domu. Pani Theresia potrzebuje Opiekunki, która pomoże jej w podtrzymaniu-rozwoju sprawności, będzie ją motywować do działania. Pani lubi spacery, zakupy oraz gotowanie – w szczególności ceni sobie kuchnię regionalną. Jest bardzo komunikatywną osobą i chętnie rozmawia. Do dyspozycji Opiekunki będzie własny pokój, z łazienką, internetem, telewizją oraz radiem.

 

Numer referencyjny oferty: AJP244/040918/BN

Miejscowość: 44227 Dortmund
Podopieczna: kobieta, 82 lat
Wynagrodzenie: 1300 eur
Oferta od: 28.09.2018
Czas pobytu: 2 miesiące

Wymagania dotyczące kandydata:

kobieta

dobra znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca

Stan zdrowia podopiecznej:

2 stopień niepełnosprawności

demencja

Zakres obowiązków:

pranie

sprzątanie

gotowanie

zakupy

wyjścia do lekarza/apteka

Warunki zamieszkania:

duże miasto

sklep 10 min. pieszo

dom jednorodzinny

własny pokój

Internet

TV

radio

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Gwarantujemy:

 • Atrakcyjne zarobki

 • Bezpieczną i legalną pracę

 • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

 • Bezpłatny przejazd

 • Bezpłatne kursy medyczne

 • Elastyczne terminy wyjazdów

 • Terminowe wypłaty

 • Sprawdzone oferty pracy

 • Ubezpieczenie

 • Bezpłatne kursy językowe

 • Pomoc prawna w sporach z komornikami

 • Bonusy świąteczne

Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

Zobacz pozostałe oferty: