Oferta pracy w charakterze pracownika biurowego ds. organizacji przejazdów. Praca w Bytomiu

Agencja Pracy A&J Partners od 2005 roku działa na rynku europejskim. Wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10295. Budujemy swoją przewagę nad innymi agencjami poprzez wieloletnie doświadczenie w branży zatrudnienia, mocny, zgrany i wykwalifikowany zespół pracujących z nami ekspertów oraz zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę zatrudnienia zarówno w kraju jak i za granicą. Gwarantujemy umowę o pracę oraz bezpłatny przejazd do miejsca pracy.

Pracownik biurowy ds. organizacji przejazdów

Miejsce pracy: Bytom

Gwarantujemy:

  • Samodzielne stanowisko w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne narzędzia pracy.
  • Finansujemy pakiet medyczny, dostęp do specjalistów nawet w tydzień.
  • Zapewniamy pakiet socjalny, co oznacza m.in.  benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą”).
  • Dofinansowujemy i gwarantujemy miejsce parkingowe w pobliżu biura.
  • Świętujemy urodziny każdego pracownika dając w prezencie dodatkowy płatny dzień urlopu.
  • Uczestniczymy w wydarzeniach firmowych i kampaniach charytatywnych.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy z klientem (kontakt telefoniczny).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność w wykonywaniu zadań i komunikatywność.
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.
  • Umiejętność szybkich i trafnych decyzji.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (logistyka, transport).

Opis stanowiska:

  • Kontakt z polskimi firmami przewozowymi w celu organizacji, rezerwacji i koordynacji przejazdów naszych pracowników do Niemiec i ich powrotów do Polski (nie wymagany język niemiecki).
  • Zapewnianie dynamicznej pracy działu poprzez skuteczne i samodzielne rozwiązywanie problemów.
  • Stały kontakt z polskimi firmami przewozowymi.
  • Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie.
  • Tworzenie raportów rozliczeniowych.

Więcej informacji na temat wyżej wymienionej oferty pracy możesz uzyskać pod numerem telefonu: 32 395 88 83