Dla naszego klienta poszukujemy mężczyzn do pracy na stanowisku pracownik produkcji na okres wakacji.

Początki istnienia A&J Partners to 2005 r. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak również zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności. Praca dla kobiet i mężczyzn.

PRACOWNIK PRODUKCJI NA OKRES WAKACJI

Miejsce pracy: Gliwice
nr referencyjny: AJP/144/160117/B

Opis stanowiska

  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • obsługa i logistyka towarów przychodzących
  • obsługa i logistyka towarów wychodzących
  • załadunek i rozładunek ciężarówek

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • Terminową wypłatę wynagrodzeń
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szeroki system szkoleń oraz możliwość rozwoju
  • NIE PONOSISZ KOSZTÓW ZATRUDNIENIA

Więcej informacji na temat wyżej wymienionej oferty pracy możesz uzyskać pod numerem telefonu: 32 395 88 83