Praca w opiece z komunikatywnym językiem niemieckim od 20.07.2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Podopieczna to 81-letnia pani, mieszkająca sama w miejscowości Solingen. Pani choruje na demencję, osteoporozę i chorobę Parkinsona. Ponieważ ma lekkie trudności w poruszaniu się, używa chodzika. Wymaga wsparcia w codziennej higienie ciała i  ubieraniu się, natomiast posiłki spożywa samodzielnie. Osoba opiekująca się panią będzie dodatkowo odpowiedzialna za zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie i sprzątanie. Oprócz tego będą zdarzać się wizyty u lekarza czy wyjścia do apteki. Dom znajduje się w pewnym odosobnieniu, dlatego w celu zrobienia zakupów opiekunka będzie korzystała z komunikacji miejskiej. Zawsze  może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Ponieważ podopieczna korzysta w nocy z toalety, rodzina zapewni opiekunce możliwość odpoczynku w ciągu dnia. Wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Warto nadmienić, że starsza pani zwraca uwagę na swój wygląd. Jest to niezwykle miła i przyjazna osoba.

Numer referencyjny oferty: AJP143/180618/BN

Miejscowość: 42659 Solingen
Podopieczny: kobieta, 81 lat
Wynagrodzenie: 1250 eur
Oferta od: 20.07.2018
Czas pobytu: 2 miesiąc

Wymagania dotyczące kandydatki:

kobieta

przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca

Stan zdrowia podopiecznej:

3 stopień niepełnosprawności

demencja

osteoporoza

Parkinson

Zakres obowiązków:

higiena ciała

ubieranie

podawanie leków

gotowanie

pranie

prasowanie

zakupy

sprzątanie

wyjścia do lekarza i apteki

spacery

Warunki zamieszkania:

duże miasto

dom jednorodzinny

sklep 40 min pieszo

własny pokój

Radio, Internet

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

  Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

  Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne zarobki

  • Bezpieczną i legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Bezpłatne kursy medyczne

  • Elastyczne terminy wyjazdów

  • Terminowe wypłaty

  • Sprawdzone oferty pracy

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Pomoc prawna w sporach z komornikami

  • Bonusy świąteczne

  Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

  Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

  Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

  Zobacz pozostałe oferty: