Praca na produkcji w Polsce

Agencja Pracy A&J Partners jest legalnie działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10295. Wieloletnie doświadczenie w branży zatrudnienia, mocny, zgrany i wykwalifikowany zespół pracujących z nami ekspertów oraz bogata oferta zatrudnienia zarówno w kraju jak i za granicą to nasze mocne strony. Od 2005 roku sukcesem zajmujemy się zatrudnianiem Opiekunek i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec a także pracowników na produkcji w woj. Śląskim.

Oferujemy zatrudnienie na produkcji w woj. Śląskim. Aktualnie rekrutujemy pracowników do pracy na produkcji na terenie stref przemysłowych w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich. Możliwość zatrudnienia jest dostępna również dla pracowników z Ukrainy. Pomagamy w uzyskaniu wszelkich potrzebnych pozwoleń oraz dokumentów.

Praca w Gliwicach polega na montażu części samochodowych na produkcji. Dla pracowników zapewniamy bezpłatny dojazd na miejsce pracy z miast tj. : Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie pakiety socjalne, możliwość pracy na stałe w oparciu o umowę o pracę.

Jak aplikować do pracy?

W zakładce DLA PRACOWNIKA znajdziesz aktualne oferty pracy w tym ogłoszenia – praca na produkcji. Wybierz tą, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania, nie wahaj się , aplikuj.
Prześlij swoje CV na adres : rekrutacja@ajpartners.pl

Oferta pracy operator maszyn - A&J Partners

Jakie wymogi należy spełnić?

Operator maszyn:

Nie wymagamy doświadczenia. Wymagana jest gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

Magazynier:

Na stanowisku magazyniera wymagane jest min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Gwarancja zatrudnienia

 • umowa o pracę
 • bezpłatny dojazd
 • współpraca z jedną z większych Agencji Pracy na Śląsku

Oferta pracy - operator maszyn/ magazynier - A&J Partners

Pewna praca w woj. Śląskim

 

Poszukujemy do pracy osób, które chcą podjąć zatrudnienie na stanowiskach:

 • praca na linii produkcyjnej
 • obsługa maszyn
 • magazynier

Nasi pracownicy zajmują się dostarczaniem komponentów na linie produkcyjne, pracą na wózku widłowym, obsługą i logistyką towarów przychodzących i wychodzących jak i załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek.

Jeśli potrzebna jest praca od zaraz aplikuj poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Pracownik produkcji to przede wszystkim osoba, która zajmie się pracą fizyczną lub dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe. Zatrudnienie przez naszą agencje pracy gwarantuje umowę o pracę również posiadamy oferty pracy na produkcji dla kobiet. Praca na magazynie odbywa się w trybie zmianowym. Niektóre z miejsc pracy potrzebują również pracowników na taśmie, gdzie odbywa się produkcja. Oferujemy ogłoszenia dotyczące pracy na magazynie, nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Zapewniamy darmowy dojazd do pracy w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich z miast woj. Śląskiego tj. Bytom, Chorzów, Gliwice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice, Świętochłowice, Tarnowskie Góry i Zabrze.

  Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.