Praca dla Opiekunki w Kolonii dla 75 letniej Pani Sabine od 23.10.2018.

Podopieczna to 75 letnia Pani Sabine mieszkająca samotnie w Kolonii  (Köln-Esch). Pani ma problemy w poruszaniu się – korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego, wyciągu oraz pieluchomajtek. Wymaga pomocy w higienie ciała, ubieraniu i spożywaniu posiłków. Dwa razy w tygodniu do Podopiecznej przychodzi Pielęgniarz, który ją myje oraz poddaje zabiegom pielęgnacyjnym. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca rozmowę. Pomimo dużej samodzielności Pani podkreśla, iż przyda jej się pomoc podczas codziennych czynności. Opiekunka będzie odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, prasowanie i wsparcie w wyjściach do lekarza bądź apteki. Do dyspozycji opiekunki będzie własny pokój z łazienką, radiem, internetem i telefonem, z którego Opiekunka będzie mogła dzwonić do Polski. Podopieczna jest osobą niewymagającą, bezkonfliktową, pokojowo nastawioną do ludzi. Jest wesoła i wdzięczna za okazywaną pomoc.

 

Numer referencyjny oferty: AJP228/210818/BN

Miejscowość: 50765 Kolonia
Podopieczna: kobieta, 75 lat
Wynagrodzenie: 1400 eur
Oferta od: 23.10.2018
Czas pobytu: 2 miesiące

Wymagania dotyczące kandydata:

kobieta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca na zewnątrz

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Stan zdrowia podopiecznej:

3 stopień niepełnosprawności

Parkinson

częściowe nietrzymanie moczu

Zakres obowiązków:

higiena ciała

gotowanie

pranie

sprzątanie

zakupy

prasowanie

wizyty u lekarza/apteka

spacery

Warunki zamieszkania:

duże miasto

sklep 10 min pieszo

dom jednorodzinny

własny pokój

własna łazienka

Radio

TV

Internet

telefon (możliwe połączenia do Polski)

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

  Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

  Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne zarobki

  • Bezpieczną i legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Bezpłatne kursy medyczne

  • Elastyczne terminy wyjazdów

  • Terminowe wypłaty

  • Sprawdzone oferty pracy

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Pomoc prawna w sporach z komornikami

  • Bonusy świąteczne

  Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

  Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

  Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

  Zobacz pozostałe oferty: