PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

A&J Partners od 12 lat zapewnia pracę Opiekunkom i Opiekunom osób starszych. Dzięki doświadczeniu zdobyte od 2005 roku pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Agencja wpisana jest do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10295. Pomogliśmy już tysiącom Pań i Panom w znalezieniu pracy w charakterze Opiekunki / Opiekuna osoby dorosłej w Niemczech.

Codziennie oferujemy nowe zlecenia, dopasowane do profili naszych Opiekunek / Opiekunów. Oferowane przez nas oferty to głównie rodziny z którymi współpracujemy od lat. Każda oferta jest ofertą sprawdzoną i w pełni legalną.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opiekunów/Opiekunek osób starszych w Niemczech.

Opiekunek osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy:

Numer oferty:

Niemcy

AJP/opiekunki/BN

Data publikacji:

Ważność do:

08.09.2017

Wymagania:

Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą

Cierpliwość

Empatia

Komunikatywność

Zaangażowanie w pracę

Wysoka kultura osobista

Uczciwość

Obowiązki:

sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych,

prace związane z prowadzeniem domu ( zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków)

podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta)

dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Naszym kandydatom oferujemy:

legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

bezpłatną naukę języka niemieckiego- organizujemy kursy językowe w naszej siedzibie w Bytomiu

dokument A1 oraz kartę EKUZ,

odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe,FGŚP

darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika,

elastyczne terminy wyjazdów,

pokrycie kosztów przejazdu,

zakwaterowanie

stałą opiekę naszych pracowników,

zarobki nawet do 13 tys zł!

Więcej informacji na temat wyżej wymienionej oferty pracy możesz uzyskać pod numerem telefonu: 32 395 88 83