Oferta pracy w opiece od 1 sierpnia 2018 ☀ Oferta Wakacyjna!

Podopieczna to 80-letnia pani mieszkająca sama w miejscowości Espelkamp. Pani porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Korzysta również ze specjalistycznego łóżka, chodzika i materaca przeciwodleżynowego. Do dyspozycji jest też sprzęt ułatwiający prysznic i korzystanie z toalety. Podopieczna wymaga pomocy w utrzymaniu higieny ciała i ubieraniu się. Posiłki spożywa za to samodzielnie i bez trudności. Rzadko potrzebna jest pomoc w nocy.

Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Okolica jest niezwykle urokliwa i zachęca do odpoczynku. Pacjentka jest osobą spokojną i rodzinną o miłym usposobieniu. Pomimo choroby jest pozytywnie nastawiona do ludzi i nie ma zbyt wysokich oczekiwań.

Numer referencyjny oferty: AJP149/250618/BN

Miejscowość: 32339 Espelkamp
Podopieczny: kobieta, 80 lat
Wynagrodzenie: 1300 eur
Oferta od: 01.08.2018
Czas pobytu: 2 miesiące

Wymagania dotyczące kandydatki:

kobieta

komunikatywna znajomość j. niemieckiego

osoba niepaląca/paląca na zewnątrz

doświadczenie zawodowe w opiece i pielęgnacji osób starszych

Stan zdrowia podopiecznej:

3 stopień niepełnosprawności

cukrzyca

udar lewostronny

osteoporoza

Zakres obowiązków:

higiena ciała

zakupy

gotowanie

pranie

prasowanie

Warunki zamieszkania:

wieś

sklep 10 min pieszo

dom jednorodzinny

własne pokój i łazienka

radio, TV, komputer, Internet

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Gwarantujemy:

 • Atrakcyjne zarobki

 • Bezpieczną i legalną pracę

 • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

 • Bezpłatny przejazd

 • Bezpłatne kursy medyczne

 • Elastyczne terminy wyjazdów

 • Terminowe wypłaty

 • Sprawdzone oferty pracy

 • Ubezpieczenie

 • Bezpłatne kursy językowe

 • Pomoc prawna w sporach z komornikami

 • Bonusy świąteczne

Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

Zobacz pozostałe oferty: