Pracownik na stanowisku magazyniera odpowiedzialny będzie za dostarczanie komponentów na linie produkcyjne. Praca na wózku widłowym podczas obsługi i logistyki towarów przychodzących i wychodzących oraz załadunek i rozładunek ciężarówek.

MAGAZYNIER – PRACA W SIEMIANOWICACH (UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE)

Agencja Pracy A&J Partners jest legalnie działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10295. Wieloletnie doświadczenie w branży zatrudnienia, mocny, zgrany i wykwalifikowany zespół pracujących z nami ekspertów oraz bogata oferta zatrudnienia zarówno w kraju jak i za granicą to nasze mocne strony. Gwarantujemy terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Oferta pracy Polska

Miejsce pracy:

Numer oferty:

Siemianowice Śl.

AJP/146/160117/B

Data publikacji:

Ważność do:

28.12.2017

Jeżeli:

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

Szukasz stałego zatrudnienia,

Lubisz pracę w ruchu?

Obowiązki:

dostarczanie komponentów na linie produkcyjne

obsługa i logistyka towarów przychodzących

obsługa i logistyka towarów wychodzących

załadunek i rozładunek ciężarówek

Naszym kandydatom oferujemy:

Umowę o pracę,

Bezpłatny dojazd,

Dofinansowanie do posiłków,

Szeroki zakres świadczeń socjalnych.

Więcej informacji na temat wyżej wymienionej oferty pracy możesz uzyskać pod numerem telefonu: 32 395 88 83