Mamy to czego szukasz !!!


Znalazłeś się na naszej stronie kariery, więc zapewne aktualnie poszukujesz pracy, dobrze trafiłeś, zapraszamy. Jeśli jesteś tu przypadkiem, nie zamykaj tej strony zbyt szybko, nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy się ponownie!

Nowe Oferty Pracy

Liczby, które mówią same za siebie


2005
rok założenia A&J Partners
3000+
zatrudnionych pracowników
12
lat doświadczenia
3
punkty rekrutacyjne
3
województwa

Obszar działania


Nie da się ukryć, że dzięki naszym działaniom staliśmy się jedną z największych agencji zatrudnienia na południu Polski. Dziś głównie zajmujemy się delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech, ale to nie jedyna nasza specjalizacja. Świadczymy również usługi rekrutacji pracowników, leasingu pracowniczego i outsourcingu. W naszym zespole znajdują się specjaliści z takich dziedzin jak wspomniana wcześniej rekrutacja, kadry, płace, prawo i psychologia. Nie spoczywamy na laurach, więc nasza firma stale się rozwija, być może niedługo i Ty dołączysz do naszej brygady, by ramię w ramię oczarowywać nasze opiekunki i klientów.

Poznaj nas bliżej

„U nas, przede wszystkim, liczy się człowiek” – hasło jak hasło, ładnie brzmi, ale u nas to codzienność. Dbamy o to by wśród naszych pracowników panowała przyjazna, koleżeńska atmosfera. Mamy zgrany zespół, łącznie ponad 20-tu wspaniałych specjalistów. Ta grupa stale się powiększa, a każda nowa osoba przyjmowana jest z otwartymi ramionami.

Nasze atuty

 • brak korporacyjnej struktury
 • w naszym przypadku w pracy jest jak w drugim domu
 • nasi pracownicy są widywani „na mieście” razem po godzinach pracy
 • wyśmienita kawa prosto z ekspresu w dowolnych ilościach
 • przyjazna atmosfera i wygodne ciuchy – ładnie i schludnie ale bez dress code’u
 • własne biurko i sprzęt do pracy – nie siedzimy sobie na głowach i nie dzwonimy z plastikowych kubków
 • wszelkie propozycje pracowników ułatwiające pracę rozważamy z zainteresowaniem

Sami o sobie


 • "Pracując w firmie już jakiś czas mogę przede wszystkim podkreślić szybki rozwój firmy. Zmiana lokalu na większy, większa liczba pracowników – stale przybywających. Firma staje się bardziej profesjonalna pod względem wizerunkowym i jakościowym. Atmosfera w firmie jest miła i koleżeńska. Warunki pracownicze są bardzo dobre a wynagrodzenie zawsze na czas a nawet wcześniej."

  Jakub

 • Praca w A&J Partners umożliwia rozwijanie swoich pasji oraz poszerzanie kompetencji. Prawdziwą zaletą jest zespół ludzi tworzących ekipę A&Jotu."

  Bartek

 • "Firma, w której pracownik może się realizować zgodnie ze swoim potencjałem. Ciekawe wyzwania, świetna atmosfera, fajni współpracownicy."

  Ania

 • "Miła, sympatyczna atmosfera. Bardzo profesjonalna kadra oraz Zarząd. Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz pracować nie na chwilę to właśnie A&J Partners… to miejsce dla ludzi z sercem i zaangażowaniem, w którym co krok dojrzysz szczery uśmiech."

  Gosia

 • "Jestem w firmie od 2 m-cy, praca w A&J Partners jest bardzo dynamiczna i pełna wyzwań. Mnie osobiście przynosi dużo satysfakcji, kiedy realizuje swoje małe lub większe cele. Atmosfera w biurze jest przyjazna, łatwo można się zaaklimatyzować. Jestem zadowolona i chciałabym pracować tutaj jak najdłużej."

  Jola

 • "Praca bardzo zróżnicowana, pełna wyzwań i dająca satysfakcję. Zgrany i profesjonalny zespół."

  Ola

 • "Praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi, dla tych, którzy nie lubią monotonii i uwielbiają wyzwania w całkiem sympatycznej atmosferze."

  Krysia

 • "Bardzo ciekawa praca w miłym zespole. Super atmosfera i możliwość rozwoju własnych kompetencji."

  Karolina

 • "W firmie jest sympatyczna i miła atmosfera, która sprzyja pracy. Zarząd i kadra kierownicza dba o pracowników. Można liczyć na rozwój, ponieważ często organizowane są szkolenia. System wynagrodzeń uważam, że jest dobry i motywujący do pracy. Biura pod względem estetyki bardzo gustowne i pięknie urządzone. Firma położona jest w centrum Bytomia, dzięki temu jest dobry dojazd komunikacją miejską. Wadą jest brak możliwości zaparkowania samochodu."

  Kamil

 • "W A&J Partners pracuję już kilka lat… Super miejsce, świetni ludzie, ciekawa praca, która pozwala się realizować i dostarcza mnóstwo satysfakcji! Polecam każdemu!"

  Asia

 • "Praca w A&J Partners umożliwiła mi zdobycie nowego doświadczenia oraz zrobienie kolejnego kroku w realizacji ścieżki zawodowej. Również dzięki zespołowi i jego wsparciu praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Firma A&J Partners stwarza także możliwość ciągłego doskonalenia, zdobywania wiedzy poprzez zapewnianie różnorakich szkoleń zawodowych."

  Edyta

 • "Miła atmosfera, możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych. Dobra herbata :D Możliwość nabycia nowych umiejętności i kwalifikacji."

  Mariola

 • "Moje długoletnie zatrudnienie w A&J Partners wskazuje na to, że praca w spółce sprawia mi satysfakcję. Rodzinna, przyjazna atmosfera jaką tworzą Zarząd i współpracownicy powodują, że chce mi się wstawać rano i przyjeżdżać do pracy. Oczywiście, są też gorsze dni, ale o nich staram się nie pamiętać."

  Przemek

 • "Szukasz pracy w kreatywnej szybko rozwijającej się firmie? Wybierz A&J Partners. Poszerzysz horyzonty poznasz wielu wspaniałych ludzi. Tu zrealizujesz ambicje zawodowe."

  Iwona

Dlaczego warto pracować w A&J Partners


 • Masz dzieci i chciałabyś/chciałbyś wrócić do pracy. Nie masz pomysłu jak to zorganizować? Pomożemy - współpracujemy z zaprzyjaźnionymi przedszkolami oraz żłobkami.
 • Jeśli jesteś gotów/gotowa do relokacji, możemy zaoferować Ci wsparcie lokalowe, ale także naszą pomoc w aklimatyzacji,
 • Wiemy, że zdrowie jest bardzo ważne, dlatego dla naszych pracowników organizujemy bezpłatne badania w akcji „ Dbaj o siebie z A&J Partners” . W ramach tej akcji można bezpłatnie wykonać min. mammografię, usg tarczycy, czy też zbadać słuch lub wzrok.
 • Wszystkie benefity byłyby niczym, gdyby nie ludzie, którzy tworzą zespół. Gwarantujemy częste urodzinowe ciasto w kuchni ;)
 • Możesz też ubezpieczyć się z nami na życie!

Jak wyglądają nasze rekrutacje


Wybierz jedną z ofert pracy

Prześlij nam swoje CV

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną

Pracuj w A&J Partners

Standardem są dla nas spotkania w naszych biurach


ul. Dworcowa 25
41-902 BYTOM

Rynek Kleparski 12
31-150 Kraków

ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Przemieszczamy się po kraju naszymi AJOT pojazdami. Możemy odwiedzić również Twoje miasto.

Porozmawiajmy korzystając z dobrodziejstw XXI wieku takich jak:

Najwyższy czas, żeby się spotkać !!!


1. Poszukaj oferty, wyślij nam swoje CV
Jeśli nie mamy odpowiedniej dla Ciebie oferty, wyślij nam swoje CV a w tytule wpisz stanowisko, którym jesteś zainteresowany. Jesteśmy otwarci na rozwój!

2. Selekcja CV
Przeglądamy wszystkie napływające CV. Na tym etapie wybieramy osoby z którymi się spotkamy na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety nie zawsze możemy się skontaktować ze wszystkimi, ale każdą aplikację zachowujemy w naszej bazie do momentu, gdy będziemy mogli zaproponować Ci ofertę pracy na odpowiednie stanowisko.

3. Rozmowa kwalifikacyjna
Na rozmowie kwalifikacyjnej wymieniamy się informacjami. Chcemy poznać Twoje kwalifikacje, osiągnięcia i dotychczasowe doświadczenie. Jest to etap na którym Ty również możesz zadawać nam pytania, a my udzielimy Ci szczerej odpowiedzi.

4. Informacje zwrotne
Zakończenie procesu rekrutacji zawsze kończy się omówieniem jej efektów niezależnie od tego, czy przebiegła ona dla Ciebie pomyślnie, czy nie. Jeśli nie chcesz czekać na kontakt ze strony naszych rekruterów, sam możesz się z nami skontaktować! Jeśli otrzymałeś odpowiedź negatywną, nie przejmuj się – to nie wyrok, przeglądaj nasze oferty i aplikuj. Być może to tylko kwestia czasu.

5. Zatrudnienie i wdrożenie
Witamy na pokładzie! Zanim zaczniesz samodzielną pracę zostaniesz skierowany na badania lekarskie po których podpiszesz z nami umowę. Następnie kompleksowo wdrożymy Cię w obowiązki. Stopniowo, krok po kroku, by ostatecznie stać się w pełni samodzielnym pracownikiem. Jesteśmy firmą poważnie podchodzącą do tematu praktyk, i tego samego oczekujemy w zamian. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale chciał(a)byś spróbować pracy w jednym z obszarów naszej działalności – wyślij swoją aplikację, napisz nam jaki zakres praktyk Cię interesuje, a my umówimy się z Tobą na spotkanie

Od maturzysty do specjalisty, czyli program praktyk


Jesteśmy firmą poważnie podchodzącą do tematu praktyk, i tego samego oczekujemy w zamian. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale chciał(a)byś spróbować pracy w jednym z obszarów naszej działalności – wyślij swoją aplikację, napisz nam jaki zakres praktyk Cię interesuje, a my umówimy się z Tobą na krótką rozmowę w tej sprawie. Po podjęciu współpracy będziesz miał(a) okazję pomagać nam w codziennej pracy a w zamian będziesz uczyć się od najlepszych specjalistów. Wielu naszych praktykantów zostało z nami na dłużej =))

P.S. Odwiedź nasz dział z poradnikami, by przygotować idealne dokumenty aplikacyjne - PORADY