Europejski poziom obsługi i ochrony Twoich danych osobowych

W dniu 25 maja 2018 roku w życie wychodzi nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Dostosowując się do zmian postanowiliśmy zmodernizować Politykę prywatności obowiązującą na naszej stronie oraz proces kontaktu z kandydatami oraz pracownikami.

Informujemy, ze na naszej stronie internetowej zarówno www.ajpartners.pl jak i www.opiekunki.ajpartners.pl pojawią się nowe formularze zgód, które usprawnią kontakt z naszą firmą. 

Wprowadzenie zmian obejmuje wyszczególnienie sposobu i celu kontaktu tak, aby treść zgody była napisana w sposób jasny i zrozumiały. Każda z wyrażonych zgód jest dobrowolna. Ponadto każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zmieniania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, bycia zapomnianym, wniesienia skargi do organu nadzorczego lub cofnięcia zgody.

Poznaj szczegóły

Nową treść Polityka prywatności i ciasteczek strony naszej strony oraz politykę przetwarzania danych osobowych. Sprawdź, jak dbamy o dane naszych Klientów.

W skrócie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że Administratorem Danych Osobowych podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest : A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom, NIP: 6263014209, REGON: 243470795

Masz pytanie?

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na kontakt w celu odpowiedzi na powyższe pytanie oraz informacji z nim związanych.

  WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

  Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.