Oferta dla Opiekunki dla Pani Hildegardy od zaraz ☀ Oferta Wakacyjna!

Podopieczna to obłożnie chora pani Hildegard mieszkająca sama w miejscowości Rosendahl. Kobieta choruje na nowotwór. 4 razy dziennie do pomocy przychodzi pielęgniarz podać leki. Pani korzysta ze specjalistycznego łóżka, wózka inwalidzkiego i chodzika. Pomimo, że nie cierpi na inkontynencję, do dyspozycji są też pieluchomajtki. Potrzebuje wsparcia w higienie ciała, choć niektóre zabiegi jest w stanie wykonać samodzielnie. Nie wymaga pomocy również przy spożywaniu posiłków. Opiekunka będzie dodatkowo odpowiedzialna za gotowanie przyrządzanie posiłków, zakupy, pranie i prasowanie. Raz w tygodniu mieszkanie sprząta dodatkowa osoba. Pani Hildegard zależy na jak największej aktywności. Rozwiązuje krzyżówki i korzysta samodzielnie z telewizora. Jest otwarta, kontaktowa, miła i przyjazna.

Numer referencyjny oferty: AJP150/180618/BN

Miejscowość: 48720 Rosendahl
Podopieczny: kobieta,
Wynagrodzenie: 1300 eur
Oferta od: zaraz
Czas pobytu: 1 miesiąc

Wymagania dotyczące kandydata:

kobieta

przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego

osoba niepaląca/paląca na zewnątrz

Stan zdrowia podopiecznej:

2 stopień niepełnosprawności

nowotwór

Zakres obowiązków:

pomoc w utrzymaniu higieny ciała

zakupy

gotowanie

pranie

prasowanie

Warunki zamieszkania:

wieś

sklep 2 min pieszo

dom jednorodzinny

własne pokój i łazienka

Radio

TV

Internet, telefon (możliwe połączenia do Polski)

balkon z widokiem na ogród

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Gwarantujemy:

 • Atrakcyjne zarobki

 • Bezpieczną i legalną pracę

 • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

 • Bezpłatny przejazd

 • Bezpłatne kursy medyczne

 • Elastyczne terminy wyjazdów

 • Terminowe wypłaty

 • Sprawdzone oferty pracy

 • Ubezpieczenie

 • Bezpłatne kursy językowe

 • Pomoc prawna w sporach z komornikami

 • Bonusy świąteczne

Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

Zobacz pozostałe oferty: