1300 Euro Praca dla Opiekunki w Rosdorf dla 82 letniej Pani Marii od 01.10.2018.

Podopieczna to 82 letnia Pani Maria mieszkająca razem z mężem (niewymagającym opieki) w Rosdorf. Pani ma problemy w poruszaniu się – korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego oraz chodzika. Mąż Podopiecznej Pan Wolfgang pomaga w opiece przy Małżonce. Wymaga pomocy przy poruszaniu się, boryka się z problemami płucnymi. Pomimo dużej samodzielności Pani podkreśla, iż przyda jej się pomoc podczas codziennych czynności. Opiekunka będzie odpowiedzialna za zakupy oraz gotowanie. Do dyspozycji opiekunki będzie własny pokój z łazienką, aneksem kuchennym, internetem. Podopieczna jest osobą niewymagającą, bezkonfliktową, pokojowo nastawioną do ludzi.

Numer referencyjny oferty: AJP250/100918/BN

Miejscowość: 37124 Rosdorf
Podopieczna: kobieta, 82 lat
Wynagrodzenie: 1300 eur
Oferta od: 01.10.2018
Czas pobytu: 2 miesiące

Wymagania dotyczące kandydata:

kobieta

komunikatywna znajomość niemieckiego

osoba niepaląca

mile widziane prawo jazdy

Stan zdrowia podopiecznej:

2 stopień niepełnosprawności

problemy w poruszaniu się

słabość

Zakres obowiązków:

zakupy

gotowanie

Warunki zamieszkania:

wieś

dom jednorodzinny z ogrodem

własny pokój

własna łazienka/apartament z aneksem kuchennym

Internet

Sposób aplikowania:
Kontakt telefoniczny:
32 395 88 83
E-mailowy: rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Warszawie i Krakowie

Interesuje Cię ta oferta? Prześlij zgłoszenie

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Gwarantujemy:

 • Atrakcyjne zarobki

 • Bezpieczną i legalną pracę

 • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

 • Bezpłatny przejazd

 • Bezpłatne kursy medyczne

 • Elastyczne terminy wyjazdów

 • Terminowe wypłaty

 • Sprawdzone oferty pracy

 • Ubezpieczenie

 • Bezpłatne kursy językowe

 • Pomoc prawna w sporach z komornikami

 • Bonusy świąteczne

Agencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.

Zobacz pozostałe oferty: